درخواست و پیگیری اجرا

شستشوی نمای شیشه ای یا شستشوی شیشه نما

با چه روشی میتوان  شستشو ی نمای شیشه ای و نظافت شیشه نما در برج ها و ساختمان های مسکونی را انجام دهیم ؟

شستشوی نمای شیشه ای و یا به اصطلاح شستشوی شیشه نما با استفاده از روش ابر و طی به همراه مواد شوینده ضعیف و قوی  بسته به نوع جرم  و دستمال تمیز کننده انجام میشود .
در صورتی که در طولانی مدت اقدام به نظافت نما نکنیم باعث میشود که خاک و جرم زیادی بر سطح نما و فریم ها بنشیند که نیاز به دستگاه واترجت برای شستشوی نمای ساختمان  را خواهیم داشت  و بعد از آن میتوانیم از روش ابر و طی استفاده کنیم و سطحی تمیز و براق ایجاد نماییم .
امروزه نماهای شیشه ای بیشترین مورد استفاده در بین سازندگان ساختمان و مهندسان را دارد چرا که به واسطه آن میتوانند نمای بسیار زیبایی را طراحی کنند.
علاوه بر زیبایی نما ، روشنایی  به داخل ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد تا محیط داخلی دارای روشنایی کافی و جذابیت بالا باشد.
از جمله ویژگی های نمای شیشه ای عبارت اند از : جلوگیری از عبور اشعه خورشید و همچنین صدای محیط بیرون به داخل ،رنگ بندی متنوع ، هزینه نسبتا پایین، دارای ایمنی بالاتر نسبت به نماهای دیگر  چرا که بار وارده به نمای ساختمان بصورت بار مرده محاسبه میشود .

شستشوی نمای شیشه ای

انواع نمای شیشه ای :

۱- نمای فریم لس : در این گونه نماها توسط پروفیل فلزی سطح نما را بصورت شبکه بندی در می اورند و فریم های مخصوص نمای شیشه ای در این شبکه ها قرار میگیرد و شیشه ها با رنگ بندی مختلف را میتوان درون انها نصب نمود.
۲- نمای اسپایدار :کاربرد این گونه نماها بیشتر در ساختمان های تجاری و فروشگاهها می باشد که از دو لایه شیشه سکوریت تشکیل شده و یک لایه طلق در بین دو شیشه سکوریت قرار میگیرد.
۳-نمای کرتین وال : از جمله نماهای مدرنی به حساب میاید که سازه پروفیل ان الومینیومی میباشد و جهت اب بندی از لاستیک های مخصوصی استفاده میکنند این گونه نماها دارای ایمنی نسبتا بالایی در برابر عوامل جوی و طوفان های شدید می باشد .
از جمله عمده مشکلات نماهای شیشه ای  کثیف شدن زود هنگام آنها در فصل سرما به علت بارش برف و باران می باشد و در مقایسه با نماهای دیگر در برابر بارش باران به این سرعت کثیف نمیشوند، لذا جهت شستشوی نمای شیشه ای  از روش راپل و بدون داربست استفاده کنیم.
شرکت مهندسی لوتوس با بکارگیری نیروی متخصص کار در ارتفاع  اماده نظافت و شستشوی نمای برج ها و ساختمان های اداری میباشد.


 

 خدمات دیگر :

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی


نظر شما

نظرهای شما و پاسخ های ادمین

ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی