درخواست و پیگیری اجرا

خدامات راپل و کار در ارتفاع

شرکت کار در ارتفاع نما لوتوس

شرکت نما لوتوس با بهره گیری از علم و دانش و کسب تجارب بسیار در زمینه خدمات کار در ارتفاع و همچنین با اجرای صدها پروژه موفق اداری و مسکونی  توانسته است رزومه قوی از خود داشته باشد و تمامی  سعی خود را در جلب رضایت مشتریان عزیز خواهان میباشد .تمامی پرسنل شرکت اموزش دیده و دارای ابزار الات استاندارد کار در ارتفاع میباشند و برای انها بیمه حوادث با نام رد شده است .تمامی خدمات با روش راپل و بدون داربست انجام میشود . یکی از خدمات کار در ارتفاع  شرکت پیچ و رولپلاک نما می باشد.

مقاوم سازی سنگ نما

  مقاوم سازی سنگ نما

مقاوم سازی سنگ نما جهت جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان انجام میشود.با توجه به این که خطرات ریزش سنگ بسیار بالا میباشد و باعث ایجاد حوادث جانی و مالی غیر قابل جبران میشود،

شستشوی نما

  شستشوی نما

شستشوی نما یا نماشویی از جمله خدمات نظافتی نمای ساختمان محسوب میشود که به منظور حفاظت و نگهداری و همچنین زیبایی نما انجام میشود .

بستن درز انقطاع

  بستن درز انقطاع

بستن درز انقطاع بین دو ساختمان با ورق گالوانیزه انجام میشود . درز انقطاع به فضای خالی بین دو ساختمان گفته میشود که به منظور جلوگیری از خسارت ناشی از ضربه ساختمان مجاور در نظر گرفته می شود .

نصب توری مرغی در حیاط خلوط و بستن پاسیو با توری

  نصب توری مرغی در حیاط خلوط و بستن پاسیو با توری

نصب توری مرغی درحیاط خلوت و بستن پاسیو با توری توسط شرکت لوتوس با ابزار الات استاندارد و کادری اموزش دیده بدون داربست انجام می شود .

رزین آجرنما و رزین براق کننده سنگ و اجر

  رزین آجرنما و رزین براق کننده سنگ و اجر

رزین آجرنما و رزین براق کننده سنگ و اجر محصولی است که از ان جهت براق نمودن و به عنوان یک پوشش محافظ بر روی سنگ مورد استفاده قرار میگیرد.

نورپردازی نما - تعویض لامپ های نما

  نورپردازی نما - تعویض لامپ های نما

ساختمان هایی که دارای نمای نورپردازی شده هستند به طور روز افزون افزایش یافته و نه تنها در ایران بلکه در سرتاسر جهان رو به گسترش است و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است و لذا ساختمانهای بلند و برج های بلند مرتبه بسیار زیباتر از قبل به نظر می رسد

رنگ امیزی نما

  رنگ امیزی نما

رنگ آمیزی نمای ساختمان در ظاهر ، زیبایی و چهره شهرمان تاثیر بسزایی دارد نمای ساختمان به مرور زمان در اثر عوامل محیطی و آلودگی هوا و همچنین تابش نور خورشید زیبایی خود را از دست می دهد.

پیچ رولپلاک نما

  پیچ رولپلاک نما

پیچ رولپلاک نما از جمله خدمات کار در ارتفاع با روش راپل می باشد که جهت تثبیت و محکم سازی سنگ های نما انجام می شود .

آب بندی نمای ساختمان  و عایق کاری نما  شامل شیشه ، سنگ ، آجر ، کامپوزیت

  آب بندی نمای ساختمان و عایق کاری نما شامل شیشه ، سنگ ، آجر ، کامپوزیت

آب بندی نمای ساختمان و یا به اصطلاح عایق کاری نما مستلزم رعایت کردن اصول مهندسی در پروژه های ساختمانی میباشد تا از نفوذ اب و هچنین هوای سرد وگرم به داخل ساختمان جلوگیری شود تا علاوه بر عدم هدر رفتن انرژی اسایش و رفاه را برای ساکنین ساختمان فراهم نماییم

پر کردن ترک های نمای سیمانی و سنگی و علت ترک خوردن سیمان

  پر کردن ترک های نمای سیمانی و سنگی و علت ترک خوردن سیمان

پر کردن ترک ها ی نما در نماهای سیمانی و سنگی به منظور جلوگیری از نفوذ اب به داخل ساختمان انجام می شود تا علاوه بر ترمیم ان ظاهر نمای ساختمان نیز حفظ شود .

نانو تکنولوژی و ضدآب کردن سنگ و آجر و شیشه

  نانو تکنولوژی و ضدآب کردن سنگ و آجر و شیشه

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه عایق های رطوبتی و نانو توانسته ایم که روش های قدیمی مانند قیر و ایزوگام را کنار بگذاریم و از روش های مدرن جهت ضد آب کردن نما استفاده نماییم . نانو ماده ای غیر سمی ، بدون بو و مزه هستش و در برابر واکنش های هیدروکسی که موجب جذب اب در مصالح ساختمانی می شود جلوگیری می کند و در حقیقت با حذف این نوع پیوند شیمیایی مقاومت مصالح در برابر نفوذ اب افزایش می دهد .

کنیتکس نمای ساختمان

  کنیتکس نمای ساختمان

کنیتکس نما پوششی نرم و بافت دار می باشد که بعد از اجرا بر روی نمای ساختمان باعث افزایش مقاومت سطج سیمانی در برابر بارش باران و عوامل محیطی می شود . رنگ کنیتکس از جمله رنگ های ساختمانی به شمار می رود که علاوه بر خاصیت ارتجاعی بالا در برابر ضربات نیز مقاومت خوبی از خود نشان می دهد .

خدمات ساختمانی

شرکتها و سازمانهای نمونه طرف قرار داد

در باره ما

معرفی شرکت

•  بخش مدیریت

بخش مدیریت
مديريت شركت نما لوتوس در طی سالهای اخير به عهده مهندس اسماعل شمس فارغ التحصیل در رشته عمران ميباشد.ايشان توانسته با جلب رضايت مشتريان و پرسنل شركت و بهره گيری از روش های نوين در ارائه خدمات به هموطنان عزيز و شناخت خواسته مشتری از جمله ارائه قیمت مناسب و کیفیت بالا به بسياری از اهداف بلند مدت شركت دست پيدا كند.

•  بخش فنی

بخش فنی
مهندس مهدی شمس مدیر بخش فنی و رئيس هیئت مدیره شرکت،فارغ التحصیل در رشته معماری در طی سالهای اخیر توانسته با استفاده از دانش و تجربه در امور مختلف کار در ارتفاع موفقیت روز افزون در پیشرفت شرکت داشته باشند.در خصوص نحوه انجام كار در زمينه های مختلف كار در ارتفاع ميتوانيد مشاوره کاملی از ایشان دريافت كنيد و يا از محل بازديد به عمل آورند.

نما لوتوس | iranlotus

خدمات واهداف شرکت

•  خدمات کار در ارتفاع با قیمت و کیفیت مناسب

•  استفاده از ابزارهای به روز در امر تسریع کار و رضایت مشتری

•  استفاده از مجربترین افرادجهت انجام کارها

•  ایمنی افراد و استفاده از وسایل ایمن جهت بالا بردن امنیت افراد و استاندارهای لازم